Ohlášky a pořad bohoslužeb 19.4.-25.4.

Úterý 20. dubna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za zemřelé oběti pandemie a jejich rodiny

Středa 21. dubna – Památka sv.Anselma, biskupa a učitele církve

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 22. dubna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za dar zdraví

Ohlášky a pořad bohoslužeb 12.4.-18.4.

Úterý 13. dubna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Petra Jandu, zemřelé syny a živou rodinu

Středa 14. dubna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 15. dubna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Na poděkování s prosbou o další Boží pomoc

Pátek 16. dubna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 5.4.-11.4.

Pondělí 5. dubna

8:00 – Studenec – pro účast se, prosím, zapište do seznamu

9:30 – Studenec – pro účast se, prosím, zapište do seznamu

11:00 – Čistá u Horek

Úterý 6. dubna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za rodiče Tauchmanovy a dceru Marii

Středa 7. dubna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 29.3.-5.4.2021

Úterý 30. března

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Josefa Vancla, manžela a rodiče z obojí strany

Čtvrtek 1. dubna – Zelený čtvrtek

17:00 – Roztoky u Jilemnice

18:30 – Studenec – pro účast se, prosím, zapište do seznamu

20:00 – Studenec – pro účast se, prosím, zapište do seznamu

Zpovědní odpoledne v neděli 28.března od 14h do 16h...

...se uskuteční ve studeneckém kostele. Zpovídat přijede P.Pavel Kalita.

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.3.-28.3.

Úterý 23. března

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za zesnulé členy rodiny Zemanovy

Středa 24. března

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 25. března – Slavnost Zvěstování Páně

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za úctu k počatému životu a za nenarozené děti

Pátek 26. března

18:00 – Studenec

Ohlášky a pořad bohoslužeb 15.3.-21.3.

Úterý 16. března

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na poděkování a za další Boží pomoc

Středa 17. března

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 18. března

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Na poděkování s prosbou o Boží pomoc

Pátek 19. března – Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie

Ohlášky a pořad bohoslužeb 8.-14.3.

Úterý 9. března

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Ladislava Hrubého

Středa 10. března

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 11. března

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za uzdravení

Pátek 12. března

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.3.-7.3.

Úterý 2. března

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Středa 3. března

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 4. března

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Pátek 5. března

18:00 – Studenec

Sobota 6. března

8:00 – Studenec

Syndikovat obsah