Z dění ve farnosti

Ohlášky a pořad bohoslužeb 21.9.-27.9.

Úterý 22. září

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za uzdravení vztahů v rodinách

Středa 23. září – Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 24. září

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za rodiče Goliášovy, Štemberovy a děti

Ohlášky a pořad bohoslužeb 14.9.-20.9.

Úterý 15. září – Památka Panny Marie Bolestné

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na poděkování za 70 let života

Středa 16. září – Památka sv. Ludmily, mučednice

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 17. září

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 7.9.-13.9.

Úterý 8. září – Svátek Narození Panny Marie

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na poděkování za 75 let života a za uzdravení

Středa 9. září

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 10. září

Ohlášky a pořad bohoslužeb 24.8.-30.8.

 

Úterý 25. srpna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za bratra Jáhna Josefa Jirana

Středa 26. srpna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 27. srpna – Památka sv.Moniky

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za Zdeňku Hůlkovou

Ohlášky a pořad bohoslužeb 17.8.-23.8.

 

Úterý 18. srpna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Josefa Jakoubka, rodiče a celý rod

Středa 19. srpna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 20. srpna – Památka sv.Bernarda, opata a učitele církve

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Na poděkování, s prosbou o další pomoc

Ohlášky a pořad bohoslužeb 10.8.-16.8.

Úterý 11. srpna – Památka sv. Kláry, panny

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) Za Oldřišku Adolfovou a živé a zemřelé spolužáky

Středa 12. srpna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 13. srpna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 3.8.-9.8.

Úterý 4. srpna – Památka sv. Jana Marie Vianneye, kněze

16:00 – Studenec – Na poděkování za 80let života s prosbou o Boží požehnání

Středa 5. srpna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 6. srpna – Svátek Proměnění Páně

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 27.7.-2.8.

Úterý 28. července

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Gitu Exnerovou

Středa 29. července – Památka sv. Marty

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 30. července

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Pátek 31. července – Památka sv. Ignáce z Loyoly, kněze

Ohlášky a pořad bohoslužeb 20.7.-26.7.

Úterý 21. července

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za uzdravení

Středa 22. července – Svátek sv. Marie Magdalény

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 23. července – Svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) –

Pátek 24. července

Ohlášky a pořad bohoslužeb 13.7.-19.7.

Úterý 14. července

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na úmysl modliteb za nejmenší

Středa 15. července – Památka sv.Bonaventury, biskupa a učitele církve

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 16. července

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za Jaroslava a Ludmilu Tauchmanovy a sestru Marii

Syndikovat obsah