Z dění ve farnosti

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.3.-7.3.

Úterý 2. března

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Středa 3. března

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 4. března

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Pátek 5. března

18:00 – Studenec

Sobota 6. března

8:00 – Studenec

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.2.-28.2.

Pondělí 22. února – Svátek Stolce svatého apoštola Petra

18:00 – Studenec

Úterý 23. února

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Josefa, Reginu a Boženu Hamáčkovy

Středa 24. února

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 25. února

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 15.2.-21.2.

Úterý 16. února

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Ludmilu Erbenovou a rodiče

Středa 17. února – Popeleční středa

8:00 – Studenec - Na poděkování

17:00 – Roztoky u Jilemnice

18:00 – Studenec

Čtvrtek 18. února

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Pátek 19. února

Ohlášky a pořad bohoslužeb 8.2.-14.2.

Úterý 9. února

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na dobrý úmysl

Středa 10. února - Památka sv. Scholastiky, panny

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 11. února - Památka Panny Marie Lurdské

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Na úmysl dárce

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.2.-7.2.

Úterý 2. února – Svátek Uvedení Páně do chrámu

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za P.Petra Mejnara, jeho bratra Václava a celý rod

Středa 3. února

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 4. února

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 25.1.-31.1.

Úterý 26. ledna – Památka sv. Timoteje a Tita, biskupů

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za rodinu Jandovu a Jiranovu

Středa 27. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 28. ledna – Památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 18.1.-24.1.

Úterý 19. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Josefa Dvořáka, manželku a dcery

Středa 20. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 21. ledna – Památka sv.Anežky, panny a mučednice

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za rodinu Tauchmanovu

Pátek 22. ledna

18:00 – Studenec

Ohlášky a pořad bohoslužeb 11.1.-17.1.

Úterý 12. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Středa 13. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 14. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Za rodinu Mikušovu

Pátek 15. ledna

18:00 – Studenec – Za Pepíčka Krejčího

Sobota 16. ledna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 4.1.-10.1.

Pořad bohoslužeb 4.1.-10.1. 2021:

Úterý 5. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Středa 6. ledna – Slavnost Zjevení Páně

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 7. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Pátek 8. ledna

18:00 – Studenec

Sobota 9. ledna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 28.12.2020-3.1.2021

Úterý 29. prosince

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Čtvrtek 31. prosince – Vigilie Slavnosti Narození Páně

15:00 – Roztoky u Jilemnice

16:00 – Studenec – pro účast se, prosím, zapište do seznamu

Pátek 1. ledna – Slavnost Matky Boží, Panny Marie

Syndikovat obsah