Ohlášky a pořad bohoslužeb v týdnu 10.2.-16.2.2020

POŘAD BOHOSLUŽEB 10.2.2020-16.2.2020:

Úterý 11. února – Památka Panny Marie Lurdské

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Za Ludmilu Erbenovou

Středa 12. února

16:30 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 13. února

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)

Ohlášky a bohoslužby v týdnu 3.2.-9.2.

Pořad bohoslužeb 3.2.2020-9.2.2020:

Pondělí 3. února – Památka sv.Blažeje, biskupa a mučedníka

18:00 – Studenec (po mši svaté individuální svatoblažejské požehnání)

Úterý 4. února

Ohlášky a bohoslužby v týdnu 27.1.-2.2.

Pořad bohoslužeb 27.1.2020-2.2.2020:

Úterý 28. ledna – Památka sv.Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na poděkování s prosbou o další Boží pomoc

Středa 29. ledna

16:30 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 30. ledna

Ohlášky a bohoslužby v týdnu 20.1.-26.1. 2020

Pořad bohoslužeb 20.1.2020-26.1.2020:

Úterý 21. ledna – Památka sv.Anežky Římské, panny a mučednice

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na dobrý úmysl

Středa 22. ledna

16:30 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 23. ledna

Zápis ze setkání pastorační rady 8.1.2020

Zápis z 3. zasedání farní pastorační rady ze dne 8.1.2020

 

Přítomni:       P.Jiří Jakoubek, jáhen František Horáček, Jan Kuřík, Jiří Tauchman, Jiří Kuřík, Kateřina Kuříková, Petr Hák, Veronika Vanclová, Anna Hylmarová

Omluveni:      Josef Tomáš

Zápis ze setkání pastorační rady 11.12.2019

Zápis z 2. zasedání farní pastorační rady ze dne 11.12.2019

 

Přítomni:       P.Jiří Jakoubek, jáhen František Horáček, Josef Tomáš, Jan Kuřík, Jiří Tauchman, Jiří Kuřík, Kateřina Kuříková, Petr Hák, Veronika Vanclová, Anna Hylmarová

 

Program:

Ohlášky a pořad bohoslužeb v týdnu 13.1.-19.1.2020

Pořad bohoslužeb 13.1.2020-19.1.2020:

Úterý 14. ledna

18:00 – Studenec – od 17:30 adorace – Na dobrý úmysl

Středa 15. ledna

16:30 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 16. ledna

8:00 – Studenec – od 7:30 adorace

Ohlášky a bohoslužby v týdnu 6.1.-12.1.

Pořad bohoslužeb 6.1.2020-12.1.2020:

Pondělí 6. ledna – Slavnost Zjevení Páně

18:00 – Studenec

Úterý 7. ledna

18:00 – Studenec – od 17:30 adorace

Středa 8. ledna

16:30 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 9. ledna

Ohlášky a bohoslužby v týdnu 30.12.2019-5.1.2020

Pořad bohoslužeb 30.12.2019-5.1.2020:

Úterý 31. prosince

15:00 – Roztoky u Jilemnice

16:00 – Studenec – Na poděkování s prosbou o Boží pomoc do nového roku

Středa 1. ledna – Slavnost Matky Boží Panny Marie

9:30 – Roztoky u Jilemnice

11:00 – Zálesní Lhota

16:00 – Studenec

Ohlášky a bohoslužby v týdnu 23.12.-29.12. 2019

Pořad bohoslužeb 23.12.-29.12.2019:

Úterý 24. prosince – Štědrý den

15:00 – Zálesní Lhota

16:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova

21:00 – Roztoky u Jilemnice

22:30 – Studenec – Za Josefa a Vlastu Tauchmanovy a celý rod

Středa 25. prosince – Slavnost narození Páně

8:00 – Studenec – Za farnost

Syndikovat obsah